Parlament seçkilərində iştirak edən yeganə qeyri-iqtidar partiyası seçki pozuntularından xəbər verir
Sen 01, 2024 15:55Müsavat Partiyasının Seçki qərargahına seçki gününün ilk saatlarından qanun pozuntuları barədə məlumatlar da daxil olur. Hələlik əsas problemlər müşahidəçilərimiz və “karusel” əməliyyatları ilə bağlıdır. Turan xəbər agentliyi Musavat Partiyasına istinadla bildirir.
Paşinyan: Azərbaycan Prezidenti ilə şəxsi görüşə hazıram və Bakı ilə birbaşa danışıqlara üstünlük verirəm
Avq 31, 2024 15:43Ermənistan Azərbaycanla münasibətlərin normallaşması üçün birbaşa danışıqlara üstünlük verir. Ölkənin baş naziri Nikol Paşinyan bildirib ki, Azərbaycan Prezidenti İlham Əliyevlə Azərbaycan-Ermənistan sərhədində görüş keçirməyə hazırdır.
7691 Azərbaycanlı zəvvar İrandan keçərək Ərbəin ziyarətinə qatılıb
Avq 30, 2024 18:10Bu il İrandan keçərək Ərbəin mərasiminə qatılan Azərbaycan vətəndaşlarının sayında artım müşahidə edilib.
Bakı:Atəşkəs pozulub; İrəvan: Pozulmayıb
Avq 29, 2024 13:01Avqustun 28-i saat 06:45 radələrində Ermənistan silahlı qüvvələrinin Naxçıvan istiqamətində atəşkəsi pozduğu qeyd olunur.Bu barədə Azərbaycan Müdafiə Nazirliyinin məlumatında deyilir.
Saxta şahidləri Mossad istiqamətləndirir?
Avq 26, 2024 14:53Azərbaycan Respublikasında müxalif fikirli insanlar və tənqidçilərin azadlıqdan məhrum edilməsindəki saxta şahidlərin fəaliyyətində sionist İsrail rejiminin izi barədə iddia irəli sürülüb.