Putinin səfəri Qərbə mesajdırmı?
Avq 19, 2024 19:30Rusiya prezidenti Vladimir Putinin Azərbaycana səfər edib.
Azərbaycanın Moskvadakı səfiri: BRİKS-ə qoşulmaqda maraqlıyıq
Avq 19, 2024 11:06Azərbaycanın Moskvadakı səfiri Rusiya Prezidenti Vladimir Putinin Bakıya səfəri ilə eyni vaxtda ölkəsinin inkişaf etməkdə olan iqtisadiyyatlar olan "BRİKS" qrupuna üzv olmaqda maraqlı olduğunu açıqlayıb.
Putin bu gün Bakıya gəlir
Avq 18, 2024 17:00Rusiya prezidenti Vladimir Putinin bu gün Azərbaycana səfəri gözlənilir. Rusiya liderinin səfəri iki gün - avqustun 18 və 19-da davam edəcək.
Azərbaycan bu il İsrailə 2 milyon tona yaxın neft ixrac edib - AKTUAL
Avq 17, 2024 12:36Xunta İsrail rejimi Bakı nefti hesabına enerji təhlükəsizliyini təmin edir.
Azərbaycan Respublikasında Xəstənin döyülməsi ümumi fikri narahat edib
Avq 16, 2024 23:12Azərbaycan Respublikasında bir xüsusi təyinatlı tibb müəssisəsində xəstənin ölümcül döyülməsi media və sosial şəbəkələrdə ciddi reaksiyalara səbəb olub.
Qızqalası su qovşağında İran-Azərbaycan Respublikası birgə texniki komissiyasının on üçüncü iclası keçirilib
Avq 16, 2024 21:01Qızqalası su qovşağında İran-Azərbaycan Respublikası birgə texniki komissiyasının on üçüncü iclası keçirilib.
İqtisadçını təcavüzə məruz qalacağı ilə hədələyiblər
Avq 16, 2024 20:02Azərbaycan Gənclərinin Təhsil Fondunu təsis etdiyinə görə həbs edilən İstanbul Universitetinin doktorantı, iqtisadçı Fazil Qasımov onun cinsi təcavüzlə hədələndiyini deyib.
Azərbaycanın Rusiya ilə ticarət əlaqələri artıb
Avq 14, 2024 16:58Avqustun 13-də Azərbaycan Dövlət Statistika Komitəsi bildirdi ki, 2024-cü ilin altı ayında ölkənin xarici ticarət dövriyyəsi azalıb, əvəzində Rusiya ilə ticarət əlaqələri ümumi çəkidə 8 faizdən 10 faizə yüksəlib.
Azərbaycan Respublikasında Hökumət siyasi rəqiblərinə qarşı repressiyaları durdurmağa çağırılıb
Avq 14, 2024 11:42"III Respublika Platforması" ictimai-siyasi təşkilatı Azərbaycan hökumətini siyasi rəqiblərinə qarşı repressiyaları durdumağa və diffamasiyanı dekriminallaşdırmağa çağırır. Bu barədə Platformanın bəyanatında deyilir.
Plakat hazırlayan şəxsə 3 il həbs hökmü verilib
Avq 14, 2024 00:20Gədəbəy rayonunun Söyüdlü kəndində yerli sakinlərin keçirdiyi etiraz aksiyası zamanı qaldırdıqları plakatları hazırlayan, aksiyadan bir gün sonra narkotik ittihamıyla həbs olunan Coşqun Musayevin məhkəməsi yekunlaşıb. Coşqun Musayev 3 il azadlıqdan məhrum edilib.