• Վաշինգտոնում ցուցարարները հայտնել են Ալիևի թիկնապահների կողմից հարձակման ենթարկվելու մասին. Washington Post
Վաշինգտոնում ցուցարարները հայտնել են Ալիևի թիկնապահների կողմից հարձակման ենթարկվելու մասին. Washington Post
Ադրբեջանի նախագահ Իլհամ Ալիևի թիկնապահները Սպիտակ տնից մի քանի թաղամաս հեռավորության վրա գտնվող Փենսիլվանիա պողոտայի «Վալդորֆ Աստորիա» հյուրանոցի դիմաց հարձակվել են Ադրբեջանում քաղբանտարկյալներին ազատ արձակելու կոչ անող ցուցարարների վրա։
• Կաթոլիկ և Հայ Առաքելական Եկեղեցու առաջնորդների մի խումբ կոչ է արել Հռոմի պապին դիմել Ադրբեջանում պահվող արցախահայ բանտարկյալների ազատ արձակման համար
Կաթոլիկ և Հայ Առաքելական Եկեղեցու առաջնորդների մի խումբ կոչ է արել Հռոմի պապին դիմել Ադրբեջանում պահվող արցախահայ բանտարկյալների ազատ արձակման համար
Դեկտեմբեր 25, 2025 12:19
Կաթոլիկ և Հայ Առաքելական Եկեղեցու առաջնորդների մի խումբ կոչ է անում Հռոմի պապ Լևոն XIV-ին դիմել Ադրբեջանում պահվող առնվազն 23 արցախահայ բանտարկյալների ազատ արձակման համար՝ նշելով նրանց վատթարացող վիճակը և Լեռնային Ղարաբաղում քրիստոնեական ժառանգության ոչնչացումը, հաղորդում է The Christian Post-ը։