Ўзбекистонда 18 сентябрь куни 617 кишида коронавирус аниқланди
Хориждан Ўзбекистонга кириб келишнинг янги тартиби эълон қилинди
сентябр 18, 2020 15:57Республика махсус комиссияси қарори асосида, хорижий давлатлардан авиа, темир йўл ва автотранспорт воситаси орқали Ўзбекистонга келувчи шахсларни қабул қилишнинг янги тартиби жорий этилади.
Ўзбекистонда коронавирус билан касалланганлар сони 49385 нафарга етди
сентябр 17, 2020 10:082020 йил 17 сентябрь соат 10:00 ҳолатига кўра, Ўзбекистонда коронавирус инфекцияси қайд этилганлар сони 49 385 (+223) нафарни ташкил этмоқда. /426 киши вафот этган/
Эронда коронавирусдан тузалганлар сони 352 минг нафрадан ошди
сентябр 16, 2020 15:20Эрон Эрон Соғлиқни сақлаш вазирлиги мамлакатда коронавирусдан тузалганлар сонини 352 минг нафарга етганини эълон қилди.
Ўзбекистонда коронавирусга мубтало бўлганлар сони 48565 нафарга етди /бир суткада 7 киши вафот этди/
сентябр 16, 2020 09:43Ўзбекистнда 14-15 сентябрь кунлари яна 570 кишида коронавиурс аниқланишит билан бу вирусга чалинганлар сони 48 минг 565 кишига етди.
Ўзбекистонда коронавирусга мубтало бўлганлар сони 47995 нафарга етди
Коронавирус кимларга юқмайди?
сентябр 14, 2020 16:09Бугун АОКАда Коронавирусга қарши кураш штаби аъзоси Севара Убайдуллаева иштирокида брифинг ўтказилди. Брифингда аҳолидан келган мурожаат ва саволларга жавоб қайтарилди.
Коронавирусни дори воситаларисиз енгиш мумкинми?
сентябр 14, 2020 16:02Бугун АОКАда Коронавирусга қарши кураш штаби аъзоси Севара Убайдуллаева иштирокида брифинг ўтказилди. Брифингда аҳолидан келган мурожаат ва саволларга жавоб қайтарилди.