Январ 11, 2018 16:19Фидокорлик
Абдулазиз Комилов МО мамлакатлари элчилари билан учрашди
Январ 05, 2018 19:37Ўзбекистон республикаси ТИВ раҳбари Абдулазиз Комилов Марказий Осиё мамлакатлари элчиларини қабул қилди.
Шавкат Мирзиёев : «2018 йил Ўзбекистон тараққиётида ҳал қилувчи йил бўлади»
Январ 01, 2018 11:44Ўзбекистон Республикаси президенти Шавкат Мирзиёев бугун, 1 январь куни телевидение орқали Ўзбекистон халқига мурожаат йўллади
Путин: Ўзбекистон-Россия стратегик ҳамкорлигини янада ривожлантириш керак
Январ 01, 2018 11:07Янги – 2018 йил кириб келиши муносабати билан Ўзбекистон Республикаси Президенти Шавкат Мирзиёев номига хорижий давлатлар ва ҳукуматлар, халқаро ташкилотлар раҳбарларидан самимий қутловлар келмоқда.
декабр 21, 2017 17:11Бугун жума Ҳижрий-шамсий 1396-чи йил дей ойининг 1-чиси Ҳижрий- қамарий 1439-чи йил рабиул-соний ойининг 3-чиси Ва милодий ҳисоб билан 2017 йил декабр ойининг 22-чи кунидир.
Ўзбекистон ва Тожикистон ўртасидаги товар айланмаси 85 фоизга ошди
декабр 20, 2017 13:56Статистик маълумотларига кўра, жорий йилнинг ўн бир ойи мобайнида Тожикистон ташқи савдо айланмаси қарийб 3,6 млрд долларни ташкил этди.
Қирғизистон президентининг Ўзбекистонга ташрифи санасига аниқлик киритилди
декабр 11, 2017 19:21Қайд этилишича, ташриф жорий йилнинг 13-14 декабрь кунлари бўлиб ўтади.
ноябр 21, 2017 11:05Бугун сешанба Ҳижрий- шамсий 1396-чи йил обон ойининг 30 -чиси: Ҳижрий- қамарий 1439-чи йил рабиул-аввал ойининг 2-чиси: Ва милодий ҳисоб билан 2017-чи йил ноябрь ойининг 21-чи кунидир.