Ўзбекистонда яна 38 кишида коронавирус аниқланиб, кунлик кўрсаткич 98тага етди
2020 йил 11 апрел соат 14:30 ҳолатига кўра, Ўзбекистонда коронавирус инфекцияси қайд этилганлар сони 729 нафарни ташкил қилмоқда. Бу ҳақда Соғлиқни сақлаш вазирлиги хабар қилди.
Ўзбекистон Соғлиқни сақлаш вазирлигига кўра, мамлакатда 11 апрель соат 10:00 ҳолатига кўра коронавирус инфекциясини юқтириб олган фуқаролар сони сони 694 нафарга етди.
2020 йил 10 апрель соат 22:00 ҳолатига кўра, Ўзбекистонда коронавирус инфекцияси қайд этилганлар сони 641 нафарни ташкил қилмоқда. Бу ҳақда Соғлиқни сақлаш вазирлиги хабар қилди.
Apr 10, 2020
Соғлиқни сақлаш вазирлиги Ўзбекистонда яна 42 кишига коронавирус инфекциясидан зарарланиш ташхиси қўйилгани ҳақида хабар берди.
2020 йил 9 апрель соат 15:30 ҳолатига кўра, Ўзбекистонда коронавирус инфекцияси қайд этилганлар сони 582 нафарни ташкил қилмоқда. Бу ҳақда Соғлиқни сақлаш вазирлиги хабар қилди.
Apr 09, 2020
Соғлиқни сақлаш вазирлиги Ўзбекистонда яна 1 кишига коронавирус инфекциясидан зарарланиш ташхиси қўйилгани ҳақида хабар берди.