Ўзбекистон Соғлиқни сақлаш вазирлиги 10 май соат 15:00 ҳолатига кўра коронавирусга чалинганлар сони 24 кишига ошиб, 2411 нафарга етганини маълум этди.
Ўзбекистон Соғлиқни сақлаш вазирлиги, 10 май соат 10:00 ҳолатига кўра коронавирусга чалинганлар сони 38 кишига ошиб, 2387 нафарга етганини маълум этди.
май 09, 2020
Ўзбекистон Соғлиқни сақлаш вазирлиги мамлакатда 9 май соат 10:00 ҳолатига кўра коронавирусга чалинганлар сони 11 кишига кўпайиб, 2336 нафарга етганини хабар қилди.
2020 йил 8 май соат 22:00 ҳолатига кўра, Ўзбекистонда коронавирус инфекцияси қайд этилганлар сони 2325 нафарни ташкил қилмоқда. Бу ҳақда Соғлиқни сақлаш вазирлиги хабар қилди.
май 08, 2020
Ўзбекистон Соғлиқни сақлаш вазирлиги 8 май соат 10:00 ҳолатига кўра коронавирусга чалинганлар сони 16 нафарга кўпайиб, 2 314 нафарга етди дея хабар қилди.
май 07, 2020
Ўзбекистонда 7 май соат 18:00 ҳолатига кўра, коронавирус инфекциясини юқтириб олганлар сони 3 кишига ошиб, касалланганлар 2269 нафарга етди,- дея хабар бермоқда Соғлиқни сақлаш вазирлиги.
Ўзбекистон Соғлиқни сақлаш вазирлиги 7 май соат 10:00 ҳолатига кўра, мамлакатда коронавирус инфекциясини юқтириб олганлар сони 33 кишига кўпайиб, касалланганлар 2266 нафарга етди, дея хабар бермоқда
май 06, 2020
Ўзбекистон Соғлиқни сақлаш вазирлиги 6 май соат 10:00 ҳолатига кўра, мамлакатда коронавирус инфекциясини юқтириб олганлар сони 10 кишига кўпайиб, касалланганлар 2217 нафарга етди, дея хабар бермоқда
май 05, 2020
Ўзбекистонда 5 май соат 17:00 ҳолатига кўра, коронавирус инфекциясини юқтириб олганлар сони 15 кишига ошиб, касалланганлар 2204 нафарга етди, дея хабар бермоқда Соғлиқни сақлаш вазирлиги.
Ўзбекистон Соғлиқни сақлаш вазирлиги, 4 май соат 23:00 дан 5 май соат 10:00 га қадар, яъни ўтган 11 соат давомида коронавирус инфекциясини юқтириб олиш билан боғлиқ бирорта ҳолат қайд этилмаганини маълум қилди.
май 04, 2020
Ўзбекистон Соғлиқни сақлаш вазирлиги мамлакатда 4 май соат 15:00 ҳолатига кўра, коронавирус инфекциясини юқтириб олганлар сони 21 кишига кўпайиб, 2181 нафарга етганини эълон қилди.
Ўзбекистон Соғлиқни сақлаш вазирлиги мамлакатда 4 май соат 10:00 ҳолатига кўра, коронавирус инфекциясини юқтириб олганлар сони 11 кишига кўпайиб, 2160 нафарга етганини эълон қилди.
2020 йил 3 май соат 23:00 ҳолатига кўра, Ўзбекистонда коронавирус инфекцияси қайд этилганлар сони 2149 нафарни ташкил қилмоқда. Бу ҳақда Соғлиқни сақлаш вазирлиги хабар қилди.
май 03, 2020
Наманганлик М. 20 апрел куни Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий марказининг Наманган вилоят филиали реанимация бўлимига ётқизилганди
Ўзбекистон Соғлиқни сақлаш вазирлиги 3 май соат 15:00 ҳолатига кўра, коронавирус инфекциясини юқтириб олганлар сони 9 кишига кўпайиб, 2136 нафарга етганини хабар қилди.
Ўзбекистон Соғлиқни сақлаш вазирлиги 2 май соат 23:00 ҳолатига кўра, коронавирус инфекциясини юқтириб олганлар сони 9 кишига кўпайиб, 2127 нафарга етганини хабар қилди.
май 02, 2020
Ўзбекистон Соғлиқни сақлаш вазирлиги 2 май соат 10:00 ҳолатига кўра, коронавирус инфекциясини юқтириб олганлар сони 8 кишига кўпайиб, 2094 нафарга етганини хабар қилди.
май 01, 2020
2020 йил 30 апрель соат 23:00 ҳолатига кўра, Ўзбекистонда коронавирус инфекцияси қайд этилганлар сони 2039 нафарни ташкил қилмоқда. Бу ҳақда Соғлиқни сақлаш вазирлиги хабар қилди.
Apr 30, 2020
Ўзбекистонда фуқароларга муайян вақтларда шахсий автомобилларида ҳаракатланишга рухсат берилди.